جستجو

 
شنبه
تیر
1403
30
 

به اطلاع می رساند پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان در راستای ماموریت خود در حوزه آموزش و دانش افزایی مهارت های کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و جامعه هدف ایثارگری و همچنین تاکیدات ریاست عالی بنیاد شهید مبنی بر بروزرسانی دانش در کارکنان بنیاد شهید،  اقدام به برگزاری کنفرانس علمی یک روزه به صورت آنلاین می نماید.hale masaleh5

 در تاریخ 30 خرداد 1403 پنجمین دوره دانش افزایی مهارت‌های شناختی و ارتباطی با تمرکز بر ارتباط موثر، مشکلات ارتباطی و مهارت حل مسئله با حضور اساتید و متخصصین این حوزه از ساعت 13 الی 15 برگزار خواهد گردید. گروه های هدف در این کنفرانس شامل کلیه کارکنان بنیاد شهید، روانشناسان و مشاوران، مددکاران اجتماعی، پزشکان عمومی، توانبخشی (بینایی سنجی، شنوایی سنجی و گفتار درمانی، فیزیوتراپی و کاردرمانی) خواهد بود.

لازم به ذکر است این جلسات به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و امتیاز ویژه ای برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد داشت. همچنین شرکت در این جلسات برای عموم آزاد می باشد.

همکاران محترم بنیاد جهت ثبت نام از این لینک وارد فرم ثبت نام شوند.

آدرس و لینک ورود به وبینار: 

https://www.skyroom.online/ch/jmerc/isaar 

توجه: برنامه برای ثبت نام  مشمولان در سامانه آموزش مداوم پزشکی (https://ircme.ir) با شناسه (217328) در دسترس قرار خواهد گرفت.

J5