جستجو

 
شنبه
تیر
1403
02
 

 

به اطلاع می رساند پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان در راستای ماموریت خود در حوزه آموزش و دانش افزایی مهارت های کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و جامعه هدف ایثارگری و همچنین تاکیدات ریاست عالی بنیاد شهید مبنی بر بروزرسانی دانش در کارکنان بنیاد شهید،  اقدام به برگزاری کنفرانس علمی یک روزه به صورت آنلاین می نماید.برگزاری دومین دوره توانبخشی عصبی با تمرکز بر بیماری صرع و پارکینسون

در تاریخ 6 اردیبهشت ماه دومین دوره توانبخشی عصبی با تمرکز بر بیماری صرع و پارکینسون با سخنرانی اساتید و پزشکان متخصص این حوزه از ساعت 13 الی 15 برگزار خواهد گردید. در این کنفرانس جدیدترین اطلاعات در زمینه توانبخشی عصبی توسط اساتید ارائه و در پایان انواع روش های درمانی بصورت کاملا عملی (فیلم و تصویر) به شرکت کنندگان ارائه خواهد گردید. گروه های هدف در این کنفرانس شامل کلیه کارکنان بنیاد شهید و همچنین متخصصین فیزیوتراپی، کاردرمانی، پزشکی ورزشی، پرستاری، پزشکان عمومی و مددکاران اجتماعی (از طریق سایت آموزش مداوم با شناسه 213517 می باشند.

 لازم به ذکر است این جلسات به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و امتیاز ویژه ای برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران خواهد داشت. همچنین شرکت در این جلسات برای عموم آزاد می باشد.

همکاران محترم بنیاد جهت ثبت نام از این لینک وارد فرم ثبت نام شوند.

آدرس و لینک ورود به وبینار: https://www.skyroom.online/ch/jmerc/isaar 

توجه: برنامه برای ثبت نام  مشمولان در سامانه آموزش مداوم پزشکی (https://ircme.ir)  در دسترس قرار خواهد گرفت. 

 

نام رشته امتیاز
فیزیوتراپی/ دکترا/ کارشناسی ارشد/ کارشناسی 2
فیزیوتراپی ورزشی/ کارشناسی ارشد 2
پزشکی ورزشی/ تخصص 2
پزشکان عمومی/ دکترا حرفه ای 1.5
کاردرمانی/ کارشناسی/ کارشناسی ارشد/ دکترا 1.5
پرستاری/ کارشناسی 1
پرستاری توانبخشی/ کارشناسی ارشد 1
پرستاری سالمندی/کارشناسی ارشد 1
پرستاری/ کارشناسی ارشد 1