جستجو

 
سه شنبه
بهمن
1401
11
 

اولویت های پژوهشی نسخه 3 مهر 1398

بنیادشهید

بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان سازمانی با وظایف متنوع و چندین گروه مخاطب متفاوت از یکدیگر و با تغییرات و انتظارات بسیار زیاد شناخته می شود. همراهی با این تغییرات و روزآمد نمودن دانش تخصصی برای ایفای مطلوب نقشها، نیازمند بهره گیری از محققین و مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی درون سازمانی و برون سازمانی است تا علاوه بر آگاهی از آخرین یافته های عرصه علم و دانش، بتواند هر گونه تصمیم و اقدام خود را با اطمینان بیشتری عملی نماید.

 

ادامه مطلب...

دوره بازآموزیاحیای پایه و پیشرفته قلبی و ریوی از سری برنامه های آموزش مداوم پزشکی توسط مرکز پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان در بیمارستان روانپزشکی نیایش جهت کادر پزشکی و پرستاری برگزار گردید. در این دوره پس از هر مبحث مراحل عملی بر روی مانکن راه هوایی و مانکن احیا اجرا گردید و کلیه شرکت کنندگان بصورت عملی نحوه انجام صحیح فشردن قفسه سینه و بکار گیری وسایل مورد استفاده در مدیریت راه هوایی از قبیل راه هوایی دهانی و نازال، اینتوباسیون اوروتراکیال و LMA را آموزش دیده و تمرین نمودند. همچنین با استفاده از دستگاه الکترو شوک و AED مراحل انجام احیای پایه تمرین شد. این دوره مجددا در تاریخ 4/10/98 اجرا خواهد شد.

 small مرکز مهارت ملی پژوهشکده

مرکز آموزش مهارتی حرفه ای پزشکی

پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان

دوره آموزشی سالمند یاری با حضور اساتید مجرب دانشگاهی

این دوره که پیش تر از سوی مرکز ملی آموزش مهارتی حرفه ای پزشکی وزارت بهداشت درمان و علوم پزشکی به تصویب رسیده در قالب یک برنامه 100 ساعته (یک روز در هفته) بصورت نظری و عملی جهت علاقمندان با مدرک تحصیلی حداقل دیپلم برگزار و در پایان دوره به فراگیران پس از کسب شایستگی لازم گواهینامه معتبر اعطا می‌شود.

ادامه مطلب...